Zamiast partii wybierz sąsiada z Grochowa

10/10/2018 14:48
Wybory samorządowe, Zamiast partii wybierz sąsiada Grochowa - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Zachęcam do oddania na mnie głosu w wyborach do Rady Dzielnicy Praga Południe. Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy, Okręg nr 2 Grochów Południowy, Miejsce nr 1

Kim jestem?


Paweł Dąbrowski – 1986r., od urodzenia mieszkam na Grochowie. Tutaj chodziłem do Szkoły Podstawowej nr 246 przy ul. Białowieskiej i Gimnazjum nr 26 przy ul. Fundamentowej. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Politologia na UKSW oraz Podyplomowe Studia z Administracji na UW.

Od 12 lat działam społecznie w stowarzyszeniu Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. Jestem redaktorem naczelnym gazety „Samorządność” i współtwórcą Klubu Gospodarczego MWS. Przez dwie kadencje byłem członkiem rady osiedla Grochów Południowy.

Doświadczenie zawodowe zdobywam w sektorze prywatnym. Od 2013 roku prowadzę agencję marketingową, która jest wydawcą dzielnicowych portali informacyjnych, m.in. ipragapoludnie.pl.

Moje priorytetowe działania w Radzie Dzielnicy Praga Południe:

1. Bezpieczny Grochów: poprawa bezpieczeństwa w dzielnicy poprzez lepsze oświetlenie oraz stan techniczny ulic, chodników, przejść dla pieszych i ścieżek rowerowych oraz ciemnych osiedli. Rozbudowa dzielnicowego systemu monitoringu wizyjnego.

2. Zielony i czysty Grochów: ochrona zieleni w dzielnicy. Istniejących parków, skwerów, ale również zieleni poza ich terenami. Zwiększenie ilości ławek oraz koszy na śmieci i psie odchody.

3. Grochów dla młodych: poprawa stanu technicznego istniejących oraz powstawanie nowych placów zabaw dla dzieci, odpowiednio ogrodzonych i zabezpieczonych. Tworzenie nowych terenów sportowo – rekreacyjnych, gdzie każdy będzie mógł aktywnie spędzić czas wolny.

4. Głos mieszkańca Grochowa: zwiększenie roli rad osiedli, konsultacji społecznych oraz budżetu partycypacyjnego. To mieszkańcy wiedzą najlepiej co jest im potrzebne. Dlatego zapraszam do kontaktu i wspólnego działania na rzecz Naszej dzielnicy: [email protected]

 

Zamiast partii wybierz sąsiada z Grochowa komentarze opinie

  • Agata - niezalogowany 2018-10-10 17:28:32

    Mieszkam w innej dzielnicy więc nie mogę zagłosować. Ale polecam tego kandydata. Znam osobiście od kilku lat i bardzo porządny i pracowity człowiek. Z pewnością będzie dobrym radnym na Pradze Południe.

  • Marcioka - niezalogowany 2018-10-10 19:26:18

    Będę głosowała i trzymam kciuki!

  • gość 2018-10-10 23:00:50

    Oby po tych wyborach cos się na dzielni zmieniło. Dość już platfusów niby obywatelskich.

  • xoxo - niezalogowany 2018-10-11 09:10:50

    Powodzenia

  • gość 2018-10-11 11:36:17

    Znam, głosuję i zachęcam innych mieszkańców Grochowa.

  • gość 2018-10-11 12:32:01

    A jakie ma Pan zdanie o nagminnym łamaniu prawa, i konstytucji przez polityków z partii rządzącej oraz w sprawach światopoglądowych np. LGBT, in-vitro, problem pedofili w kościele? Pytam, bo nie należny Pan do żadnej partii, więc skąd, jak nie bezpośrednio od Pana mogę zasięgnąć takich informacji.

  • Paweł Dąbrowski 2018-10-11 15:50:44

    Dziękuję za komentarz. Startuję do rady dzielnicy Praga Południe i jeśli mieszkańcy obdarzą mnie zaufaniem, zagłosują i wybiorą na radnego to chce się zajmować tematami ściśle związanymi z rozwojem naszej dzielnicy. M.in. poprawą bezpieczeństwa, ochroną zieleni, pomocą sąsiedzką, codziennymi tematami, problemami ważnymi dla mieszkańców. Jako radny Bezpartyjny nie będę uczestniczył w wojnie polsko – polskiej. Nie będę się zajmował tematami politologicznymi, ideologicznymi, światopoglądowymi jak inni kandydaci z partii politycznych. Urząd dzielnicy to nie jest miejsce do tego typu kłótni partyjnych. Na sercu leży mi rozwój Grochowa, Pragi Południe i tym będę się zajmował. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

  • Maggie - niezalogowany 2018-10-15 20:17:48

    Dlaczego żaden z kandydatów nie mówi nic o mieszkańcach starych, zagrzybionych domów, bez co i cw, z ogrzewaniem elektrycznym, które obciąża lokatorów rachunkami nie do zaakceptowania

  • Margo - niezalogowany 2018-10-15 22:58:34

    Paweł, trzymam kciuki. POWODZENIA!

  • Margo - niezalogowany 2018-10-15 23:06:37

    Paweł, trzymam kciuki. POWODZENIA!

  • Marcin Rynski - niezalogowany 2018-10-16 08:03:26

    Powodzenia Paweł

  • Karolina - niezalogowany 2018-10-16 12:49:58

    Powodzenia !!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 07:56:58

    Cześć, jestem mieszkańcem grochowa . I chialabym wiedzieć co do tej pory zrobiłeś dla grochowa.

  • Mariola - niezalogowany 2018-10-18 18:23:37

    Właśnie, też chciałabym to wiedziec6

Dodajesz jako: |