19°C bezchmurnie

Znowu płonęły ogródki działkowe. Policja prowadzi już kilka postępowań w sprawie pożarów...

Pożary, Znowu płonęły ogródki działkowe Policja prowadzi kilka postępowań sprawie pożarów - zdjęcie, fotografia

Wczoraj po południu znowu doszło do pożaru na ogródkach działkowych. Kolejny, zdaniem mieszkańców to już 11 pożar w tym miejscu w ciągu ostatnich miesięcy. Wszyscy mieli nadzieję, że sytuacja się uspokoi odkąd sprawy wzięła w swoje ręce policja. Niestety, spokój był od 11 sierpnia do wczoraj... Policja wciąż przygląda się problemom działkowiczów, którzy po kolei tracą swoje altanki (nazywane przez nich domkami, bo większośc rzeczywiście niemal tak wygląda). Wczoraj poza wozem strażackim na miejscu był też radiowóz.

W Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VII prowadzonych jest 6 postępowań w sprawie uszkodzenia mienia w wyniku pożarów altanek.

- Policjanci prowadzą czynności, które mają na celu wyeliminowanie tych zdarzeń, dokładne wyjaśnienie okoliczności i zatrzymanie odpowiedzialnych za te czyny. Teren został objęty wzmożonym nadzorem prewencyjnym, by zapewnić bezpieczeństwo osób przebywających na terenie ogródków oraz ochrony ich mienia - powiedziała nam jakiś czas temu kom. Joanna Węgrzyniak.

 

 

 

 

 

foto: warszawa-straz

Znowu płonęły ogródki działkowe. Policja prowadzi już kilka postępowań w sprawie pożarów... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się